Podejrzany okrada minimart ostrzem noża w Thalang

Thalang –

Policja poszukuje podejrzanego, który napadł nożem na mini-market w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie wczoraj (5 listopada) o godzinie 50:24.th) w minimarkecie w Baan Liphon w podokręgu Sri Soonthorn.

Nagranie z monitoringu pokazuje, że podejrzany wszedł do minimarketu, zanim zaczął chodzić po nim jak zwykły klient. Wrócił do kasy, gdzie stała 55-letnia pracownica, pani Kanyapat Chalothorn.

Użył noża, aby wskazać panią Kanyapat, krzycząc. Wziął trochę pieniędzy z automatu kasowego, które później ujawniło, że było to około 1,500 bahtów.

Następnie sprawca odjechał motocyklem. Policja wciąż namierza podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.