Mężczyzna z kilogramem metamfetaminy aresztowany w Phuket

Dystrykt Mueang, Phuket —

Tajski 32-letni domniemany handlarz narkotyków został aresztowany z kilogramem krystalicznej metamfetaminy w sobotę, 26 listopada.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem nielegalnych narkotyków na czele z Pol. Generał dywizji Sermphan Sirikong, głównodowodzący policji prowincji Phuket, dokonał nalotu na wynajęty pokój w dzielnicy Talat Nuea w dystrykcie Mueang w Phuket i aresztował domniemanego handlarza narkotyków, 32-letniego Krisadę „Daeng” Kerdkaewa.

Policja przejęła 1.35 kilograma krystalicznej metamfetaminy i 0.04 grama heroiny trzymanych w plastikowej słomce z domu Krisady jako dowód.

Dodatkowo skonfiskowano również telefon podejrzanego i czerwono-czarny motocykl Honda CBR 650 o wartości 150,000 XNUMX bahtów.

Według policji w Phuket podejrzany został oskarżony o posiadanie nielegalnego narkotyku typu XNUMX z zamiarem sprzedaży. Krisada przebywał w areszcie policyjnym w celu podjęcia działań prawnych.


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.