Phuket zorganizuje coroczną imprezę z okazji 34. rocznicy regat King's Cup

Phuket -

Coroczne regaty Phuket King's Cup 34th odbędzie się jubileusz od Grudzień 3rd do 10 grudniath, 2022 na plaży Kata.

KOMUNIKAT PRASOWY z regat Phuket King's Cup. Poniższy tekst jest ich autorstwa.

Komitet Organizacyjny Phuket King's Cup Regatta ma przyjemność ogłosić, że 34. regaty Phuket King's Cup odbędą się w tym roku w dniach 3-10 grudnia.

Będzie to pierwszy PKCR od 2019 roku i w imieniu The Royal Varuna Yacht Club, Yacht Racing Association of Thailand i Komitetu Organizacyjnego PKCR czekamy na powitanie wszystkich z powrotem w Tajlandii.

Chcielibyśmy podziękować naszemu Królewskiemu Patronowi Jego Królewskiej Mości Królowi Tajlandii, poprzednim uczestnikom i sponsorom za dalsze wspieranie PKCR. Doceniamy cały czas i wysiłek włożony w przygotowanie do udziału w imprezie i ściganiu się w Regatach.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: https://www.kingscup.com/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.