Phuket gospodarzem Mistrzostw Świata w Kulturystyce 2022

Phuket -

Czterdzieści cztery kraje dołączą do 13th Mistrzostwa Świata w Kulturystyce i Sportach Sylwetkowych 2022, które odbędą się 6 grudniath do 12 grudniath, 2022 w Phuket.

Prezes Tajlandzkiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Sportów Sylwetkowych, Sugree Supawareekun, powiedział Phuket Express, że Tajlandia została uhonorowana przez Światowe Stowarzyszenie Kulturystyki i Sylwetki gospodarzem 13.th Mistrzostwa Świata w Kulturystyce 2022 w Phuket.

„Wydarzenie odbędzie się w domu towarowym Central Floresta Phuket od 6 grudniath do 12 grudniath”. W rywalizacji wezmą udział kulturyści z 44 krajów. Wierzymy, że to wydarzenie może pobudzić turystykę sportową pod koniec roku, która wygeneruje szacunkowo sto milionów bahtów”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.