Phuket gospodarzem Mistrzostw Świata w Kulturystyce 2022

Phuket -

Czterdzieści cztery kraje dołączą do 13th Mistrzostwa Świata w Kulturystyce i Sportach Sylwetkowych 2022, które odbędą się 6 grudniath do 12 grudniath, 2022 w Phuket.

Prezes Tajlandzkiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Sportów Sylwetkowych, Sugree Supawareekun, powiedział Phuket Express, że Tajlandia została uhonorowana przez Światowe Stowarzyszenie Kulturystyki i Sylwetki gospodarzem 13.th Mistrzostwa Świata w Kulturystyce 2022 w Phuket.

„Wydarzenie odbędzie się w domu towarowym Central Floresta Phuket od 6 grudniath do 12 grudniath”. W rywalizacji wezmą udział kulturyści z 44 krajów. Wierzymy, że to wydarzenie może pobudzić turystykę sportową pod koniec roku, która wygeneruje szacunkowo sto milionów bahtów”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.