Poszukiwany podejrzany o usiłowanie zabójstwa w Phuket aresztowany w Phatthalung

FOTO: INN News

Phatthalung –

Poszukiwany podejrzany o usiłowanie zabójstwa cztery lata temu w Phuket został aresztowany w Phatthalung.

Policja prowincji Phatthalung poinformowała Phuket Express, że aresztowała 23-letniego Thanakorna Phonthę z Phuket. Zabrano mu jeden pistolet. Został aresztowany w domu w Phatthalung i przewieziony do Phuket, gdzie miał stanąć przed sądem.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak sąd prowincji Phuket wydał w sierpniu 2018 roku nakaz aresztowania za próbę zabicia innych osób w Phuket, nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji oraz noszenie broni w miejscach publicznych bez pozwolenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.