Ponad 50,000 XNUMX rosyjskich turystów odwiedziło w tym miesiącu Phuket, największy rynek turystyczny

Phuket -

Rosyjscy turyści osiągnęli szczyt liczby odwiedzających Phuket z ponad 50,000 XNUMX odwiedzających w tym miesiącu, listopadzie.

Nasza poprzednia historia:

Rosyjscy turyści trafili na szczyt odwiedzających Phuket w ciągu ostatnich dziesięciu dni.

Teraz aktualizacja:

Szef imigracji w Phuket, pułkownik Thanet Sukchai, powiedział Phuket Express, że obywatele Rosji są wiodącymi turystami w Phuket w tym miesiącu z ponad 55,097 26,525, a następnie Hindusi z 13,868 12,340, Australijczycy z 11,097 XNUMX, Brytyjczycy z XNUMX XNUMX i Niemcy z XNUMX XNUMX.

Dyrektor biura Turystyki Tajlandii (TAT) w Phuket, Nanthasiri Ronnasiri, powiedział Phuket Express. „Od stycznia do października tego roku Phuket wygenerował ponad 119 miliardów bahtów. Ta liczba pokazuje, że turystyka w Phuket wzrosła o 80 procent, nawet jeśli nie mamy chińskich turystów”.

Chińscy turyści byli wcześniej głównym rynkiem dla Phuket, ale ze względu na trwającą chińską strategię Covid Zero, chińscy turyści nadal nie wrócili do Tajlandii z powodu surowych zasad kwarantanny po stronie Chin.

Tymczasem, chociaż Rosjanie mają ograniczone możliwości podróżowania do wielu krajów ze względu na sankcje nałożone na trwającą rosyjską inwazję na Ukrainę, Tajlandia jest oficjalnie neutralna w tym konflikcie i dlatego jest jednym z najłatwiejszych, najbardziej dostępnych i najbardziej pożądanych krajów dla rosyjskich gości do.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.