Nowa lokalna droga z Kathu do Patong zostanie otwarta w Dzień Ojca

Patong –

Nowa lokalna droga z Kathu do Patong zostanie oficjalnie otwarta w Dzień Ojca, 5 grudnia 2022 r.

Nasza poprzednia historia:

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną Patong Hill Road z Kathu do Patong iz Patong do Kathu.

Samochody mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road, ale tylko na pasie Patong do Kathu.

Teraz aktualizacja:

Gmina Patong powiedziała Phuket Express, że lokalna droga z Kathu do Patong była remontowana od zeszłego miesiąca (października). Projekt renowacji rozpoczął Patong Development Foundation. Droga prowadzi od toru gokartowego w Kathu do Świątyni Tygrysów w Patong, czyli około 2.5 kilometra.

Droga jest obecnie testowana przez motocykle i mniejsze samochody. Większe pojazdy nie mogą korzystać z drogi. Droga zostanie oficjalnie otwarta i gotowa do użytku w przyszłym miesiącu, w Dzień Tajskiego Ojca.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.