AKTUALIZACJA: Samochody mają być dozwolone na pasie Kathu do Patong

Patong –

Samochody będą mogły ponownie korzystać z pasa Kathu do Patong od jutra, 30 listopada.

Nasza poprzednia historia:

Samochody mogą przejeżdżać po częściowo zawalonej Patong Hill Road na obu pasach.

Samochody nie mogą przejeżdżać przez zawalone wzgórze Patong na pasie Kathu do Patong.

Gmina Patong powiedziała Phuket Express, że małe pojazdy (samochody, minivany, pickupy) będą mogły ponownie korzystać z pasa Kathu do Patong jutro (30 listopadath) po południu. Oznacza to, że oba pasy będą przepuszczać zarówno motocykle, jak i samochody.

Jednak wykonawca ujawnił Phuket Express, że ogólne prace drogowe mające na celu naprawę zawalonego Patong Hill są ukończone w 70 procentach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.