AKTUALIZACJA: Samochody mają być dozwolone na pasie Kathu do Patong

Patong –

Samochody będą mogły ponownie korzystać z pasa Kathu do Patong od jutra, 30 listopada.

Nasza poprzednia historia:

Samochody mogą przejeżdżać po częściowo zawalonej Patong Hill Road na obu pasach.

Samochody nie mogą przejeżdżać przez zawalone wzgórze Patong na pasie Kathu do Patong.

Gmina Patong powiedziała Phuket Express, że małe pojazdy (samochody, minivany, pickupy) będą mogły ponownie korzystać z pasa Kathu do Patong jutro (30 listopadath) po południu. Oznacza to, że oba pasy będą przepuszczać zarówno motocykle, jak i samochody.

Jednak wykonawca ujawnił Phuket Express, że ogólne prace drogowe mające na celu naprawę zawalonego Patong Hill są ukończone w 70 procentach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.