Dwie osoby zginęły po zderzeniu dwóch wózków bocznych motocykli z pickupem w Thalang

Thalang –

Dwie osoby zginęły po zderzeniu dwóch wózków bocznych motocykli z pickupem w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku dziś po południu (30 listopada).th) na drodze Mueang Mai – Pa Khlok w Thep Kasattri.

Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali uszkodzony samochód dostawczy tuż przy drodze. W pobliżu znaleźli dwa uszkodzone wózki boczne motocykla.

Jeden z motocyklistów, 55-letni Somyos Sawasdee, zginął na miejscu. Drugi motocyklista, pan Anuwat Aramraksaeree, został później uznany za zmarłego w miejscowym szpitalu.

Pani Tossawan Boonyanit, lat 33, kierowca pickupa, powiedziała Phuket Express, że ma dowody całego incydentu dzięki kamerze samochodowej w jej pojeździe. Według niej, jeden z wózków bocznych motocykli na przeciwległym pasie próbował wyprzedzić drugi motocykl, zanim zderzył się ze sobą i jej pickupem. Stwierdziła, że ​​​​nagranie z jej kamery samochodowej dowiodło, że nie była odpowiedzialna za wypadek.

Policja kontynuuje dochodzenie i nie wyciągnęła jeszcze żadnych wniosków, ale będzie przeglądać materiał z kamery samochodowej pani Tossawan.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.