Co najmniej trzy osoby zginęły, a 44 zostały ranne po przewróceniu się autobusu przewożącego pracowników z Birmy do Songkhla w Tak

Tak –

Co najmniej trzech pracowników Birmy zginęło na miejscu, a 44 z nich odniosło obrażenia po przewróceniu się autobusu w Tak na zachodzie Tajlandii.

Policja Mae Toh w dzielnicy Mueang została powiadomiona o wypadku o godzinie 9:15 zeszłej nocy (29 listopadath) na drodze Tak – Mae Sot. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, znaleźli przewrócony autobus tuż przy głównej drodze.

Ratownicy użyli przecinarki hydraulicznej, aby uwolnić niektórych pracowników Myanmaru, którzy utknęli w autobusie. Co najmniej trzy osoby zginęły na miejscu, a 44 odniosło różne obrażenia. Trafili do pobliskich szpitali.

Policja Tak powiedziała TPN Media, że ​​autobus przewoził 47 pracowników z Birmy, w tym kierowcę z Tak jadącego do Songkhla. Autobus przewrócił się na zakręcie na stromej drodze, gdzie wcześniej dochodziło do wielu wypadków.

Policja uważa, że ​​kierowca mógł nie znać drogi i po drodze nadal hamował, co według kierowcy było awarią hamulców. Po tym autobus wypadł z drogi z dużą prędkością.

Wypadek jest nadal badany od czasu prasowego.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN Media, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.