Phuket ostrzega przed gwałtownymi powodziami w przyszłym tygodniu

Phuket -

Biuro Public Relations w Phuket ogłosiło ostrzeżenie o gwałtownych powodziach w przyszłym tygodniu.

W ogłoszeniu podano, że ostrzeżenie obowiązuje od dzisiaj (30 listopada).th) do (5 grudniath), jeden.

Każdy, kto miał negatywne skutki powodzi, może zadzwonić do Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) 0 7651 0098 lub do centrum telefonicznego DDPM 1784.

W międzyczasie małe samochody mogą teraz wjeżdżać na zniszczone wzgórze Patong. Jeśli jednak pada deszcz i powoduje ryzyko osunięcia się ziemi, nasz sprzęt wyśle ​​​​sygnały, aby nas ostrzec, a my ponownie rozważymy przejazd dla bezpieczeństwa użytkowników dróg.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.