Więcej jaj żółwi skórzastych znalezionych na tej samej plaży, co poprzednie niedawne znalezisko w Phang Nga

MGR online

Phang Nga-

Więcej jaj żółwia skórzastego znaleziono na tej samej plaży, co poprzednie niedawne znalezisko w Takua Thung w tym miesiącu.

Nasza poprzednia historia:

W sumie na plaży w Phang Nga, na północ od Phuket, znaleziono 118 jaj żółwia skórzastego.

Urzędnicy z Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedzieli Phuket Express, że wczoraj (30 listopadath) znaleźli więcej gniazd jaj skórzastych na tej samej plaży Bang Khwan w podokręgu Kok Kloi. Znajduje się około 500 metrów od znalezionego wcześniej gniazda.

Jaja zostały przeniesione w bezpieczne miejsce w pobliżu poprzedniego gniazda. Phuket Express zauważa, że ​​urzędnicy DMCR nie ujawnili, ile jaj było w gnieździe.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.