Złodziej motocykli w Rassada aresztowany w ciągu 24 godzin

Rasada –

Złodziej został zatrzymany w ciągu 24 godzin po kradzieży motocykla w Rassada.

Komendant policji miasta Phuket, pułkownik Sarawut Chooprasit, powiedział Phuket Express, że aresztowali 24-letniego Tawatchai Thongtipa. Przejęto od niego skradziony motocykl. Został zatrzymany w swoim domu w Rassada.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja otrzymała zgłoszenie, że podejrzany ukradł motocykl, który był zaparkowany przed domem w Samkong, Rassada. Na nagraniu z monitoringu wyraźnie widać twarz podejrzanego. Policja namierzyła podejrzanego, zanim go zatrzymała.

Tawatchai został przewieziony na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży nocnej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.