Funkcjonariusze z Phuket kontrolują firmy podobno powiązane z rzekomym szefem chińskiej „mafii” „Tuhao”

Phuket -

Funkcjonariusze organów ścigania skontrolowali wiele firm w Phuket, które podobno są powiązane z rzekomym szefem chińskiej „mafii” „Tuhao”. Funkcjonariusze zajęli samochody, byćds i komputery.

Domniemany szef chińskiej mafii o pseudonimie „Tuhao” zgłosił się na policję w Bangkoku w środę, 23 listopada, po tym, jak został oskarżony o zmowę w nielegalnym handlu narkotykami i prowadzenie nielegalnego klubu nocnego.

Wczoraj (30 listopadath), zespół funkcjonariuszy z Phuket skontrolował przedsiębiorstwa podejrzane o udział w „Tuhao”. Prawdziwa tożsamość podejrzanego została ujawniona przez policję jako Chaiyanat Kornchayanant, naturalizowany obywatel Tajlandii pochodzenia chińskiego.

Odpowiedni funkcjonariusze powiedzieli Phuket Express, że w pięciu miejscach na Phuket jest co najmniej osiem firm, w których Tuhao lub Chaiyanat jest największym udziałowcem w każdej firmie. Wszystkie te firmy były zamknięte od Covid-19 do teraz.

Kontrolowane miejsca to:

  1. Modern Latex Co., Ltd, która sprzedawała łóżka lateksowe w Wichit, Mueang Phuket.
  2. Queen Legend Co.Ltd. używany do sprzedaży wyrobów skórzanych w centrum handlowym, Ever Union Co.Ltd. z siedzibą w Wichit znaleziono 86 kompletów łóżek.
  3. Royal International Co., Ltd. i King Bird Nests Co.Ltd. w Wichit sprzedawał ptasie gniazda.
  4. Firma Royal Park Phuket Co.Ltd (Snake Garden) znalazła wiele węży w szklanych skrzynkach i sprzedawała produkty ziołowe w Wichit.
  5. Centrum miasta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Modern James Phuket Co., Ltd. czyli duże centrum handlowe, w którym sprzedawano biżuterię w Wichit.

Większość z tych firm koncentrowała się głównie na chińskich grupach wycieczkowych, które ze względu na trwającą chińską politykę zerowego COVID-XNUMX jeszcze nie wróciły do ​​Tajlandii.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.