Zagraniczni plażowicze mogą wybrać się na lokalną wyprawę wędkarską na Karon Beach

Karon –

Zagraniczni plażowicze cieszyli się lokalną wycieczką wędkarską z rybakami na plaży Katon.

Szef Urzędu Rybołówstwa Prowincji Phuket, Sitthiphon Mueangsong, skontrolował lokalne wyprawy wędkarskie na plaży Karon dzisiaj, 2 grudnia 2022 r.

Pan Sitthiphon powiedział Phuket Express, że wielu zagranicznych plażowiczów korzysta z lokalnych połowów na Karon Beach z pomocą miejscowych rybaków. Niektórzy nawet pomagali rybakom wyciągać z wody sieci rybackie, w które zaplątały się duże ilości ryb. Niektórzy turyści kupili później te świeże ryby.

Rybacy oświadczyli The Phuket Express, że wielu turystów lubi uczestniczyć w procesie połowowym i cieszy się, że turystyka odradza się.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.