Zagraniczni plażowicze mogą wybrać się na lokalną wyprawę wędkarską na Karon Beach

Karon –

Zagraniczni plażowicze cieszyli się lokalną wycieczką wędkarską z rybakami na plaży Katon.

Szef Urzędu Rybołówstwa Prowincji Phuket, Sitthiphon Mueangsong, skontrolował lokalne wyprawy wędkarskie na plaży Karon dzisiaj, 2 grudnia 2022 r.

Pan Sitthiphon powiedział Phuket Express, że wielu zagranicznych plażowiczów korzysta z lokalnych połowów na Karon Beach z pomocą miejscowych rybaków. Niektórzy nawet pomagali rybakom wyciągać z wody sieci rybackie, w które zaplątały się duże ilości ryb. Niektórzy turyści kupili później te świeże ryby.

Rybacy oświadczyli The Phuket Express, że wielu turystów lubi uczestniczyć w procesie połowowym i cieszy się, że turystyka odradza się.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.