AKTUALIZACJA: Firma z Phuket rzekomo powiązana z szefem chińskiej „mafii” Tuhao, oskarżonym o nielegalne posiadanie węży

Phuket -

Postawiono zarzuty dozorcy za nielegalne posiadanie węży w firmie, która podobno jest powiązana z rzekomym szefem chińskiej „mafii” „Tuhao”.

Nasza poprzednia historia:

Funkcjonariusze organów ścigania skontrolowali wiele firm w Phuket, które podobno są powiązane z rzekomym szefem chińskiej „mafii” „Tuhao”. Funkcjonariusze skonfiskowali samochody, łóżka i komputery.

Teraz aktualizacja:

Komendant policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, powiedział dziś (1 grudnia) Phuket Expressst):

„Jedną z firm, które funkcjonariusze skontrolowali wczoraj, była Royal Park Phuket Co. Ltd (Snake Garden), w której znaleźli wiele węży w szklanych skrzynkach i która wcześniej była używana do sprzedaży produktów ziołowych znajdujących się w Wichit”.

„Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu dziesięć węży różnych gatunków. Dozorca został zabrany na komisariat policji w Wichit, aby stawić czoła zarzutom nielegalnego posiadania dzikich zwierząt, ponieważ nie znaleziono żadnych licencji”. — podsumował Sermphan.

Nazwiska dozorcy nie podano prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.