Oczekuje się, że droga Patong Hill zostanie ukończona przed wizytą ministra transportu Tajlandii w Nowym Roku

Patong –

  Oczekuje się, że prace remontowe na Patong Hill zostaną zakończone przed Nowym Rokiem, a minister transportu Tajlandii odwiedzi Phuket.

Wczoraj (2 grudnia) minister transportu Tajlandii Saksayam Chidchob odwiedził Phuket, aby omówić projekty rozwoju transportu, w tym prace remontowe na Patong Hill.

Pan Saksayam powiedział The Phuket Express „Oczekuje się, że droga Patong Hill zostanie ukończona w 100 procentach około 25 grudniath tuż przed Nowym Rokiem. W Nowy Rok Phuket odwiedzi wielu tajlandzkich i zagranicznych turystów. Turystyka w Phuket jest teraz przywracana po okropnych dwóch latach z powodu ograniczeń związanych z pandemią. Liczba międzynarodowych turystów wzrosła o 146 procent. Wierzymy, że w przyszłym roku sytuacja turystyczna w Phuket wróci do normy i na poziomie z 2019 roku”.

Patong Hill zostało zniszczone podczas silnych powodzi, które spowodowały osunięcia ziemi, mycie części drogi na początku tego roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.