Włamywacze kradną własność o wartości trzech milionów bahtów od Duńczyka i trzech domów jego tajskiej żony na Koh Samui

FOTO: Naewna

Koh Samui, Surat Thani —

Duńczyk był zszokowany, gdy dowiedział się, że jego trzy domy, które posiada z żoną Tajką na Koh Samui, zostały włamane, a mienie warte łącznie ponad trzy miliony bahtów zaginęło.

Ofiara, 43-letni Andersen Bren Michael, i jego bezimienna żona z Tajlandii, ujawnili lokalnym mediom, że ich trzy domy znajdujące się w poddystrykcie Maenam w dystrykcie Koh Samui w prowincji Surat Thani zostały całkowicie opróżnione i zniszczone przez włamywaczy, gdy byli podróżował na pokładzie pięć miesięcy temu.

Michael powiedział lokalnym mediom, że trzy drewniane domy miały dwa piętra i znajdowały się stosunkowo daleko od zaludnionych obszarów na Koh Samui. skradziono kilka jego rzeczy, na przykład jeden rower górski o wartości 50,000 80,000 bahtów, cztery klimatyzatory o wartości 120,000 30,000 bahtów, cztery skórzane sofy o wartości XNUMX XNUMX bahtów, jeden telewizor o wartości XNUMX XNUMX bahtów i wiele więcej.

Dodatkowo domy były zniszczone, z przebitymi sufitami i ścianami, wszędzie pełno śmieci. Według Michaela całkowite szkody przekroczyły trzy miliony bahtów.

FOTO: Naewna

Dwóch włamywaczy na motocyklu było widzianych, jak wracali z domów i zabierali wiele rzeczy, powiedziała krewna ofiary i świadek, pani Montha Sukkong. Domami zwykle zajmowała się służąca, ale wyjechała pięć miesięcy temu.

Pani Montha była podejrzliwa w stosunku do tych dwóch mężczyzn, więc przyszła obejrzeć domy i była zszokowana, gdy odkryła, że ​​domy jej krewnych zostały zniszczone. Podejrzewała, że ​​włamywacze pochodzą z pobliskiej gminy.

FOTO: Naewna

Michael powiedział lokalnym mediom, że mieszka w Tajlandii od 15 lat i nigdy nie doświadczył czegoś takiego, dodając, że nie czuje się już bezpiecznie. Następnie Duńczyk złożył skargę na komisariacie Samui.

Według niedawnego raportu, tylko jeden podejrzany zidentyfikowany jako pan Worakorn, lat 42, został aresztowany przez policję wraz z zaginionym dobytkiem Michaela. Pozostali podejrzani są ścigani przez policję.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.