Tajski biznesmen przekazuje ziemię pod budowę drogi na górę Patong w Phuket

Phuket —

Życzliwy tajski biznesmen podarował swoją ziemię na budowę alternatywnej drogi prowadzącej na górę Patong po tym, jak stara droga została zablokowana przez osuwisko i wstrzymana przez prace budowlane.

Preechawut Keesin, szef Pisona Group, wraz z Patong Development Foundation przekazał ziemię i 2.6 miliona bahtów na budowę 2.5-kilometrowej betonowej drogi prowadzącej na górę Patong po osunięciu się ziemi, które zablokowało starą drogę 19 października.

Dwupasmowa droga, biegnąca od świątyni Suea Hok Sae Keng w górę Patong, została ukończona i będzie otwarta dla publiczności jutro (5 grudnia) o godzinie 9 rano. Kierowcom przypominamy o ostrożnej jeździe, ponieważ droga jest stroma.

Preechawut powiedział, że nowa droga została zbudowana na wypadek sytuacji awaryjnej. Miał nadzieję, że dzięki temu wakacje odwiedzających w okolicy nie zostaną zrujnowane.

Droga znajduje się również w pobliżu znanego toru kartingowego, który przez okolicznych mieszkańców nazywany jest drogą gokartową.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.