Cztery orki zauważone w Phang Nga

Phang Nga-

W dystrykcie Tai Mueang zaobserwowano cztery orki, znane również jako orki.

Wideo zostało opublikowane na osobistej stronie Facebooka „Tai Aof Eang” wczoraj (4 grudnia).th).

35-letni Kriengkrai „Aof” Wongjan, który opublikował to wideo, powiedział Phuket Express: „Jechałem łodzią motorową z pięcioma turystami i załogą łodzi na ryby na wyspie Ta Chai, około 8 kilometrów od Parku Narodowego Similan”.

„Kiedy zatrzymywaliśmy się na morzu, wokół łodzi bawiły się cztery orki o długości około trzech metrów. Orka jest rzadko spotykana na tym obszarze. Mieliśmy dużo szczęścia, że ​​je zobaczyliśmy”. Aof zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.