Jedna osoba została ranna po tym, jak kierowca motocykla z wózkiem bocznym zderzył się z taksówką w Rawai, Phuket

FOTO: Ratownictwo Rawai

Rawai, Phuket –

  Kierowca motocykla z wózkiem bocznym odniósł obrażenia po zderzeniu wózka z taksówką w Rawai.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku wczoraj (5 grudnia).th) po południu w pobliżu skrzyżowania Sai Yuan w Rawai, dystrykt Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali przyczepę motocykla leżącą na poboczu drogi w rowie. 29-letnia kobieta, która jeździła motocyklem z przyczepą boczną, odniosła różne obrażenia i została zabrana do miejscowego szpitala. Uszkodzona taksówka znajdowała się na poboczu pobliskiej drogi, a nieuszkodzony kierowca czekał na policję.

Obaj kierowcy nie zostali zidentyfikowani prasie przez organy ścigania Rawai i służby ratownicze.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że motocyklista zderzył się z taksówką, zanim motocyklista stracił kontrolę i wpadł do pobliskiego rowu.

Policja w Rawai kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.