Mężczyzna z Kuwejtu aresztowany na wyspie Phangan za 16 dni nadmiernego pobytu

Phangan, Surat Thani-

56-letni mężczyzna z Kuwejtu został aresztowany na wyspie Phangan w Surat Thani za 16 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że aresztowali 56-letniego Rasheda Hea Jumę, obywatela Kuwejtu, w domu w subdystrykcie Baan Tai w dystrykcie Koh Phangan na początku tego tygodnia.

Według policji od 16 dni przekracza ważność wizy. Został zabrany na komisariat policji w Koh Phangan, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu i czeka na deportację.

Aresztowanie nastąpiło po patrolowaniu funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani w celu rozprawienia się z obcokrajowcami przedłużającymi pobyt w ramach 1 grudniast do 10 grudniath, kampania 2022.

W międzyczasie 31-letnia Chinka została aresztowana w Surat Thani za przekroczenie dozwolonego pobytu przez 19 dni, podczas gdy pięć innych osób zostało aresztowanych w Chiang Mai w ramach tego, co Royal Thai Immigration nazywa narodową rozprawą na początku grudnia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.