Operatorzy łóżek plażowych Patong proszą o rozszerzenie stref roboczych

Patong –

Lokalni operatorzy łóżek plażowych Patong proszą o rozszerzenie stref pracy ze względu na przyjazd większej liczby turystów.

Pan Preechawut „Prab” Keesin, który jest także prezesem Patong Beach Bed Local Operators, powiedział Phuket Express, co następuje

„Lokalni operatorzy proszą o rozszerzenie swoich łóżek plażowych i stref masażu, ponieważ do Patong przybywa coraz więcej turystów”.

„Zwykle mają dziesięć procent plaży na swoją strefę pracy. Jednak w tym sezonie prosimy o rozszerzenie strefy plaży do 20 procent”. — powiedział Prab.

„Rozpatrujemy również reklamacje dotyczące operatorów łóżek plażowych i masażystów poza strefami prawnymi, a także innych sprzedawców w porze nocnej. Patong Beach musi pozostać piękną plażą z czystością i bezpieczeństwem”. – podsumował Prab.

Coroczny Karnawał Patong odbędzie się w tym miesiącu z okazji oficjalnego otwarcia sezonu turystycznego w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.