Patong Carnival powraca na Phuket

Patong –

Coroczny karnawał Patong powrócił po tym, jak został odwołany w ostatnich latach podczas Covid-19.

Departament Public Relations gminy Patong powiedział Phuket Express, że wydarzenie odbędzie się od 16 do 18 grudnia. Gmina Patong zaprasza do przyłączenia się do 36th coroczny KARNAWAŁ W PHUKET 2022.

W tym roku odbędzie się pod hasłem „Niesamowicie piękna i zabawna wszędzie za każdym razem” z niesamowitymi paradami. Festiwal tradycyjnie odbywa się w Patong, aby zaznaczyć początek sezonu turystycznego w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.