Coroczne targi świątyni Chalong w Phuket powracają

Chalong –

Powrócił coroczny jarmark w świątyni Chalong, który odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Jarmark świątynny został odwołany podczas Covid -19 w ostatnich latach. Targi odbędą się w przyszłym miesiącu przez siedem dni i siedem nocy, począwszy od 21 styczniast do stycznia 27th, 2023 w świątyni Chalong w Chalong, dystrykt Mueang Phuket.

Każdego wieczoru będzie wiele straganów z jedzeniem, produktami, tradycyjnymi przedstawieniami i koncertami z pełnymi zestawami świateł i dźwięków.

Świątynia Chalong jest najbardziej znaną i znaną świątynią w Phuket, którą lubią odwiedzać wszyscy buddyści i obywatele Chin.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.