Usługa online składania wniosków o e-Visę do Tajlandii jest już dostępna w 38 miastach na całym świecie

Komunikat prasowy TAT –

Tajlandia oferuje teraz usługę składania wniosków o e-Visę online w ambasadach i konsulatach generalnych Królestwa Tajlandii w 38 miastach w 23 krajach na całym świecie.

Zaprojektowana w celu usprawnienia procesu ubiegania się o wizę do Tajlandii, strona internetowa e-Visa znajduje się pod adresem www.thaievisa.go.th.

Ambasady i konsulaty generalne Królestwa Tajlandii oferujące usługę e-Visa znajdują się w:

Wielka Brytania: Londyn

Europa: Ateny (Grecja), Berlin, Frankfurt i Monachium (Niemcy), Berno (Szwajcaria), Bruksela (Belgia), Bukareszt (Rumunia), Budapeszt (Węgry), Kopenhaga (Dania), Helsinki (Finlandia), Lizbona (Portugalia) , Madryt (Hiszpania), Oslo (Norwegia), Paryż (Francja), Praga (Czechy), Rzym (Włochy), Sztokholm (Szwecja), Haga (Holandia), Wiedeń (Austria) i Warszawa (Polska)

USA: Chicago, Los Angeles, Nowy Jork i Waszyngton, DC

Kanada: Ottawa i Vancouver

Chiny: Pekin, Chengdu, Kanton, Hongkong, Kunming, Nanning, Qingdao, Xiamen i Xian

Korea Południowa: Seul

Rodzaje wiz, o które można się ubiegać, to wiza turystyczna, wiza biznesowa i inwestycyjna, nieimigracyjna wiza ED (na studia), nieimigracyjna wiza O (odwiedzanie przyjaciół i rodziny), wiza tranzytowa, wiza długoterminowa, wiza inteligentna , nieimigracyjna F (misja rządowa lub dyplomatyczna), wiza dyplomatyczna/wiza urzędowa oraz wiza na pobyt rezydenta długoterminowego.

Osoby ubiegające się o wizę mogą złożyć wniosek i zapłacić za wizę za pośrednictwem strony internetowej e-Visa, a jeśli zostaną zatwierdzone, otrzymają wizę e-mailem.

Witryna oferuje funkcje wyszukiwania, dzięki którym użytkownik może dowiedzieć się, czy potrzebuje wizy turystycznej do Tajlandii, czy kwalifikuje się do ubiegania się o wizę online i o jaki rodzaj wizy się ubiegać.

Dostępna jest instrukcja obsługi oraz filmy w języku angielskim i chińskim zawierające szczegółowe informacje na temat procesu ubiegania się o wizę.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Departament Spraw Konsularnych
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Tel: + 66 (0) 2572-8442

Usługa online składania wniosków o e-Visę do Tajlandii jest już dostępna w 38 miastach na całym świecie

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.