Trzecie gniazdo żółwia skórzastego znalezione na plaży w Phang Nga

Phangnga –

Trzecie gniazdo żółwia skórzastego z jajami znaleziono na plaży w Phang Nga.

Nasza poprzednia historia:

W sumie na plaży w Phang Nga, na północ od Phuket, znaleziono 118 jaj żółwia skórzastego.

Więcej jaj żółwia skórzastego znaleziono na tej samej plaży, co poprzednie niedawne znalezisko w Takua Thung w tym miesiącu.

Teraz aktualizacja:

Urzędnicy z Wydziału 6 Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR 6) poinformowali dziś (7 grudnia)th) wcześnie rano otrzymali powiadomienie od miejscowego mieszkańca, że ​​matka żółwia skórzastego składa jaja na plaży Na Klua w dystrykcie Kok Kloi w dystrykcie Takua Thong.

Urzędnicy DMCR udali się na plażę, która znajduje się około 900 metrów od dwóch znalezionych wcześniej gniazd żółwi morskich. To trzecie gniazdo zawierało 139 jaj, z których 119 było jajami płodnymi. Jaja zostały przeniesione w bezpieczne miejsce w pobliżu dwóch poprzednich gniazd.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.