Pływające latarnie i fajerwerki przechwycone na plaży Patong

Patong –

  Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkul, powiedział dziś (8 grudnia) Phuket Expressth). „Otrzymaliśmy skargi, że na Patong Beach byli sprzedawcy, którzy sprzedawali pływające latarnie i fajerwerki. Ci sprzedawcy irytują turystów i mogą stwarzać pewne zagrożenie ze strony latających latarni i fajerwerków”.

„Udaliśmy się na Patong Beach zeszłej nocy (7 grudnia), gdzie znaleźliśmy pływające latarnie i fajerwerki ukryte w drzewach w czterech miejscach na plaży. Przedmioty te zostały skonfiskowane, ale nie znaleźliśmy ich właścicieli. Jednak ich szukamy” – wyjaśnił Siwat.

„Pływające latarnie i fajerwerki nie mogą być odpalane w miejscach publicznych bez pozwolenia. Każdy, kto złamie tę zasadę, podlega karze grzywny do 60,000 XNUMX bahtów i/lub karze pozbawienia wolności do trzech lat” – zauważył Siwat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.