Pływające latarnie i fajerwerki przechwycone na plaży Patong

Patong –

  Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkul, powiedział dziś (8 grudnia) Phuket Expressth). „Otrzymaliśmy skargi, że na Patong Beach byli sprzedawcy, którzy sprzedawali pływające latarnie i fajerwerki. Ci sprzedawcy irytują turystów i mogą stwarzać pewne zagrożenie ze strony latających latarni i fajerwerków”.

„Udaliśmy się na Patong Beach zeszłej nocy (7 grudnia), gdzie znaleźliśmy pływające latarnie i fajerwerki ukryte w drzewach w czterech miejscach na plaży. Przedmioty te zostały skonfiskowane, ale nie znaleźliśmy ich właścicieli. Jednak ich szukamy” – wyjaśnił Siwat.

„Pływające latarnie i fajerwerki nie mogą być odpalane w miejscach publicznych bez pozwolenia. Każdy, kto złamie tę zasadę, podlega karze grzywny do 60,000 XNUMX bahtów i/lub karze pozbawienia wolności do trzech lat” – zauważył Siwat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.