Phuket przeprowadza morskie ćwiczenia ratownicze i przeciwpożarowe na wieżowcach

Phuket -

  Departament i Region Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) 18 przeprowadziły ćwiczenia w ratownictwie morskim i ćwiczenia przeciwpożarowe w wieżowcach.

Ćwiczenia odbyły się wczoraj (7 grudnia) na Uniwersytecie Phuket Rajabhat w Rassada. Gubernator Phuket Naroon Woonciew osobiście skontrolował wiertło.

Dyrektor Regionu DDPM 18 powiedział Phuket Express: „Użyliśmy łodzi Rescue 1, skutera wodnego i pontonu do ćwiczeń ratownictwa morskiego. W przypadku pożarów na wiertłach w wieżowcach użyliśmy ciężarówki wyposażonej w czterometrową drabinę z rurą wodną do rozpylania wody na wysoki budynek. Jesteśmy gotowi do ratownictwa morskiego i przeciwpożarowego w pięciu prowincjach Andamanów”.

Pan Sumet Kunlarit, członek zespołu ratunkowego, powiedział Phuket Express. „Musimy wiedzieć kilka podstawowych rzeczy, zanim kogokolwiek uratujemy. Jednak pierwszą rzeczą, którą musisz rozważyć, jest sprawdzenie, czy możemy pomóc, czy nie. Jeśli nie możesz pomóc, musisz skontaktować się z innymi”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.