Coroczny festiwal „Khong Dee Phuket”, który odbędzie się w Saphan Hin

Phuket -

  Coroczny festiwal „Khong Dee Phuket” odbędzie się od 28 grudniath, 2022 do 5 styczniath, 2023 w Saphan Hin w mieście Phuket.

Wicegubernator Phuket, Arnuparb Rodkhwan Yodrabam, powiedział Phuket Express, że festiwal odbywa się zwykle przed i po Nowym Roku i ma na celu wsparcie Czerwonego Krzyża w Phuket, a także wspieranie turystyki w Phuket.

Podczas wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji i prezentacji, takich jak konkurs jedzenia chińskiego makaronu, tradycyjne pokazy, koncerty i wiele innych. Podczas imprezy będzie można kupić wiele stoisk z jedzeniem i lokalnymi produktami.

Do zobaczenia tam.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.