Dziesiątki tysięcy krajowych podróżnych przewiduje usługi autobusowe podczas nadchodzącego trzydniowego weekendu wakacyjnego w Tajlandii

ZDJĘCIE: Khaosod

Krajowy —

  Oczekuje się, że dziesiątki tysięcy ludzi będzie podróżować po kraju autobusami podczas nadchodzącego trzydniowego świątecznego weekendu od 10 do 12 grudnia, zgodnie z państwową firmą Transport Co Ltd.

Sanyalak Panwattanalikhit, dyrektor zarządzający firmy transportowej, powiedział, że firma transportowa ma około 3,000 przejazdów, aby ułatwić podróżowanie między 10 grudnia (Święto Konstytucji) a 12 grudnia.

Sanyalak powiedział, że ponad 227,386 23,233 osób, co odpowiada 2 5 podróżom, podróżowało podczas ostatnich długich wakacji od XNUMX do XNUMX grudnia, czyli Dnia Ojca.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covid, wszystkim pasażerom zaleca się przestrzeganie przepisów firmy transportowej, takich jak noszenie masek i dystans społeczny.

Dzień Konstytucji to święto dnia, w którym Tajlandia przyjęła pierwszą stałą monarchię konstytucyjną w 1932 roku.

Tajlandzki Dzień Konstytucji to święto narodowe, które przypada 10 grudnia. W tym roku dzień przypada w sobotę; dlatego następny poniedziałek będzie zamiast tego dniem wolnym od pracy. Wszystkie urzędy, m.in biura imigracyjne, szkoły, banki i niektóre placówki handlowe są zamknięte.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.