Dwa duże krokodyle słonowodne w Surat Thani złapane przez lokalnych mieszkańców

Surat Thani –

  Dwa duże krokodyle słonowodne zostały złapane przez lokalnych mieszkańców w dystrykcie Tha Chana.

Szef dystryktu Tha Chana powiedział Phuket Express, że został powiadomiony przez mieszkańców wioski, że ostatniej nocy (8 grudnia) widzieli ogromnego krokodylath) na poboczu drogi w pobliżu kanału w podokręgu Kantulee, który znajdował się około 100 metrów od lokalnych domów. Miejscowi, którzy są samozwańczymi ekspertami w łapaniu krokodyli, złapali później nie tylko jednego krokodyla, ale dwa.

Szefowa rybołówstwa Tha Chana, pani Pilaiphon Thongmak, powiedziała Phuket Express, że są to samice krokodyli słonowodnych. Jeden z nich ma cztery metry długości i waży 400 kilogramów. Drugi ma 2.1 metra długości i waży około 70 kilogramów. Krokodyle są już bezpieczne w ośrodku rybackim.

Krokodyle słonowodne są bardziej wściekłe niż krokodyle słodkowodne, stwierdził Pilaiphon. Dodała, że ​​łowiska Tha Chana nie widziały ich od wielu lat. Jeśli ktokolwiek widział krokodyle w pobliżu obszarów mieszkalnych, Pilaiphon wezwał opinię publiczną do wezwania ekspertów, aby je złapali.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.