Ponad 12,000 XNUMX turystów bierze udział w imprezie Full Moon Party na wyspie Pha-Ngan

ZDJĘCIE: MGR Online

Wyspa Pha-Ngan, Surat Thani-

Ponad 12,000 XNUMX turystów przyłączyło się do imprezy Full Moon na wyspie Pha-Ngan w Surat Thani.

Pan Wiwat Chuenban, wiceprzewodniczący Rady Turystyki Tajlandii, powiedział Phuket Express: „Przyjęcie odbyło się wczoraj (9 grudniath) na plaży Rin w dystrykcie Baan Tai”.

„Na imprezie bawiło się ponad 12,000 XNUMX tajlandzkich i zagranicznych turystów. Restauracje, hotele i sklepy na plaży również były pełne klientów. To była ostatnia noc Full Moon Party z okazji ostatniej pełni księżyca w tym roku” – dodał Wiwat.

W międzyczasie urzędnicy dystryktu Pha-Ngan i policja patrolowali imprezę, aby zapewnić bezpieczeństwo.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.