Phuket świętuje „Niesamowite 10 milionów Tajlandii”

KOMUNIKAT PRASOWY:

Phuket -

Wydarzenie „Amazing Thailand 10 Million Celebrations” na lotnisku w Phuket ma powitać pasażerów przylatujących trzema wyznaczonymi lotami, z których dwa już wylądowały Lot TUI Airways BY086 z Londynu w Wielkiej Brytaniii IndiGo Flight 6E1763 z New Delhi w Indiach.

Podczas ceremonii powitania pierwszych dwóch lotów byli obecni pan Narong Woonciew, gubernator prowincji Phuket, i pani Numfhon Boonyawat, zastępca gubernatora ds. polityki i planowania w Tajlandzkim Urzędzie ds. i partnerami z sektora prywatnego.
-------
Trzecim samolotem wyznaczonym na ceremonię powitania jest samolot Delta Air Lines Flight DL7929 (KE 663) z Seulu w Korei Południowej, który ma wylądować o godzinie 21.10:XNUMX.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.