Mężczyzna z RPA aresztowany w Phuket po 196 dniach przekroczenia dozwolonego pobytu twierdzi, że nie miał pieniędzy na powrót do kraju

Phuket -

30-letni mężczyzna z RPA został aresztowany w dystrykcie Thalang po 196 dniach nadmiernego pobytu. Niedawno próbował uniknąć imigracji, przenosząc się z Chiang Rai do Phang Nga, a następnie do Phuket. Twierdził, że nie ma pieniędzy na powrót do kraju.

Biuro imigracyjne w Phuket poinformowało Phuket Express, że zostało powiadomione przez Phang Nga Immigration, że przebywający w Phang Nga Afrykanin przebywający poza granicami kraju ukrywa się na Phuket. Udali się do domu w Thalang, gdzie znaleźli 30-letniego Richarda Reynoldsa, obywatela Republiki Południowej Afryki.

Pan Reynolds wjechał do Tajlandii w kwietniu 2019 r. na podstawie wizy NON – B. Przedłużył swoją wizę w Chiang Rai i pozwolono mu przebywać do 27 majath, 2022. Przedłuża pobyt już od 196 dni. Powiedział, że podróżował z Chiang Rai do Phang Nga, a następnie do Phuket, aby uniknąć śledzenia go przez funkcjonariuszy imigracyjnych. Powiedział, że nie może wrócić do swojego kraju ani uzyskać odpowiedniej wizy, ponieważ powiedział, że nie ma wystarczającej ilości pieniędzy.

Pan Reynolds został przewieziony na komisariat policji Thalang w Phuket, gdzie postawiono mu zarzuty przekroczenia dozwolonego pobytu, a w konsekwencji deportację i umieszczenie na czarnej liście.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.