Na plaży Phuket znaleziono 108 jaj żółwi skórzastych

Phuket -

108 żółwi skórzastych znalezionych na plaży Mai Khao w Thalang.

Pan Sorasak Rananan, szef Parku Narodowego Sirinat, powiedział Phuket Express, że został powiadomiony przez miejscowego dzisiaj (11 grudniath) o jajach i powiedział, że widział ślady dużego żółwia morskiego na plaży Mai Khao w pobliżu hotelu.

Przedstawiciele parku narodowego udali się na plażę Mai Khao, aby znaleźć ślady dużego żółwia skórzastego, który miał około 180 centymetrów szerokości. Łącznie w gnieździe znaleziono 108 jaj, z czego 79 to jaja zapłodnione. Jaja zostały przeniesione w bezpieczne miejsce na pobliskiej plaży Nai Yang.

W międzyczasie trzecie gniazdo żółwia skórzastego z jajami znaleziono na plaży w Phang Nga, na północ od Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.