Norweg aresztowany na wyspie Samui za 15 dni nadmiernego pobytu

Wyspa Samui –

Norweg został aresztowany na wyspie Samui w Surat Thani za przekroczenie legalnych warunków wizowych na 15 dni.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że wczoraj (10 grudnia XNUMX r.)th) aresztowali pana Jana Banana Thalmanna, lat 43, obywatela Norwegii, w domu w podokręgu Mae Nam w dystrykcie Samui.

Według policji od 15 dni przekracza ważność wizy. Został zabrany na komisariat policji w Koh Samui, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu. Nie było jasne, dlaczego pan Thalmann przedłużył ważność wizy.

Aresztowanie nastąpiło po patrolowaniu funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani w celu rozprawienia się z obcokrajowcami przedłużającymi pobyt w ramach 1 grudniast do 10 grudniath, kampania 2022.

W międzyczasie na wyspie Samui aresztowano Polaka z anulowaną wizą studencką, 36-dniowym przekroczeniem terminu pobytu i czerwonym zawiadomieniem Interpolu z jego kraju.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.