Szesnaście osób zostało rannych po zderzeniu pickupa z autobusem Baht w Thalang na Phuket

Thalang –

  Szesnaście osób odniosło obrażenia po tym, jak pickup uderzył w tył autobusu baht (Song Taew) w Thalang na Phuket.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 4:37 rano (11 grudnia).th) na Thep Kasattri Road w podokręgu Sri Soonthorn.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony autobus baht na pasie centralnym, który uderzył w drzewo. W pobliżu znajdował się uszkodzony samochód dostawczy.

Szesnaście osób w autobusie Baht odniosło obrażenia, 14 było obywatelami Myanmaru, a dwóch Tajów. Jeden niezidentyfikowany obywatel Tajlandii odniósł poważne obrażenia. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali siedmioma karetkami.

Policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia przyczyny wypadku. Ratownicy ani policja na miejscu zdarzenia nie złożyli natychmiastowego oświadczenia o okolicznościach, które doprowadziły do ​​​​poważnego wraku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.