Ponad 3,000 biegaczy dołącza do Kathu Half Marathon 25th Anniversary Edition

Katu –

Ponad 3,000 biegaczy dołączyło do Kathu Half Marathon 25th Jubileuszowa edycja wczoraj (11 grudnia).

Maraton prowadzili wicegubernator Phuket Amnuay Pinsuwan i szef dystryktu Kathu, pan Chaianan Sutthikun.

Pan Chaianan powiedział The Phuket Express: „Półmaraton w Kathu odniósł sukces, ponieważ wzięło w nim udział wielu biegaczy, więcej niż się spodziewaliśmy. Tajlandczycy i zagraniczni biegacze z piętnastu krajów wystartowali w czterech rodzajach biegów maratonu, którymi były: Marsz dla Wrzosu na 2.5 km bez ograniczeń wiekowych, Fun Run na 6 km, Mini Maraton na 10.5 km i Półmaraton na 21 km.”

„Gmina Kathu wspierała również sport w ramach rozwoju lokalnej turystyki i gospodarki” — dodał Chaianan.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.