AKTUALIZACJA: Koszt szkód spowodowanych pożarem promu Phuket szacuje się na dziesięć milionów bahtów

Phuket -

Koszt szkód szacuje się na ponad 10 milionów bahtów po pożarze promu na Koh Sirey, Rassada.

Nasza poprzednia historia:

Wczoraj rano (11 grudnia) pożar uszkodził prom zaparkowany przy molo na wyspie Sirey w Mueang Phuket.

Teraz aktualizacja:

Właściciel promu, pan Nikon Tormaitree, powiedział Phuket Express, że wczoraj, 11 grudnia, pracownicy sprzątali molo, kiedy wybuchł pożar. Widzieli dym wydobywający się z promu. Na tym etapie kierownictwo promu uważa, że ​​był to wypadek.

Dokładna przyczyna pożaru jest badana przez policję kryminalistyczną i Urząd Morski Phuket. Koszt szkód szacuje się na ponad 10 milionów bahtów.

W wyniku pożaru nie było żadnych obrażeń, chociaż filmy z pożaru stały się wirusowe w mediach społecznościowych, w tym nasz własny TUTAJ.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.