Koncert Wind Symphony na Starym Mieście w Phuket – PHOTO TOUR

Phuket -

Zeszłej nocy, w niedzielę (11 grudnia) na Starym Mieście w Phuket odbył się koncert symfonii dętej zatytułowany „The Discovery Land”.th).

Koncert otworzył wicegubernator Phuket Amnuay Pinsuwan w Charter Intersection.

Wiele osób przyłączyło się do koncertu w tradycyjnych strojach z Phuket. Koncert odbył się tego samego dnia co Laard Yai Walking Street Market, którym interesowało się wielu zagranicznych turystów.

Dzisiaj (12 grudnia)th), koncert „The Symphony at Sunset” odbędzie się w Promthep Cape w Rawai w godzinach od 5:30 do 8:30. Koncert organizuje Uniwersytet Kasetsart.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.