Telefon komórkowy zapomniany w taksówce Phuket wrócił do turysty w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Phuket -

  Telefon komórkowy jest zwracany turystce ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która zapomniała telefonu komórkowego w taksówce podczas wizyty w Phuket.

Policja Turystyczna Phuket poinformowała Phuket Express, że otrzymała wiadomość e-mail na adres [email chroniony] w zeszłym tygodniu od niezidentyfikowanego turysty, który przebywa teraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, aby wyśledzić iPhone'a 14 Pro Max. Turysta zapomniał telefonu w taksówce, która 3 grudnia odjechała z hotelu na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

Policja Turystyczna Phuket skontaktowała się z turystą za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Turysta był w stanie określić, gdzie znajduje się telefon komórkowy z lokalizacji połączonej z innym urządzeniem. Policja turystyczna w końcu znalazła taksówkarza, a kierowca sprawdził wnętrze taksówki i odkrył telefon komórkowy wciąż na tylnym siedzeniu.

Telefon komórkowy został przekazany znajomemu turysty, który przebywa na Phuket, zanim telefon został wysłany do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Turysta jest bardzo szczęśliwy i docenia pomoc policji turystycznej w Phuket.

 

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.