Złodziej motocykli z Patong aresztowany

Patong –

Złodziej motocykli w Patong został aresztowany.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że ostatniej nocy (12 grudniath) aresztowali 35-letniego Krisadę „Nong” Kluajanonga z Sakon Nakhon w północno-wschodniej Tajlandii. Został aresztowany w pobliżu obozu pracy naprzeciwko Soi Coconut na Na Nai Road. Zabrano mu skradziony motocykl.

Do zatrzymania doszło po tym, jak właściciel motocykla zgłosił na policję skradziony motocykl zaparkowany przed osiedlem Soi Na Nai 2.

Policja wyśledziła Nonga na podstawie nagrań z pobliskiego monitoringu i ostatecznie aresztowała podejrzanego, któremu postawiono zarzut kradzieży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.