Złodziej motocykli z Patong aresztowany

Patong –

Złodziej motocykli w Patong został aresztowany.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że ostatniej nocy (12 grudniath) aresztowali 35-letniego Krisadę „Nong” Kluajanonga z Sakon Nakhon w północno-wschodniej Tajlandii. Został aresztowany w pobliżu obozu pracy naprzeciwko Soi Coconut na Na Nai Road. Zabrano mu skradziony motocykl.

Do zatrzymania doszło po tym, jak właściciel motocykla zgłosił na policję skradziony motocykl zaparkowany przed osiedlem Soi Na Nai 2.

Policja wyśledziła Nonga na podstawie nagrań z pobliskiego monitoringu i ostatecznie aresztowała podejrzanego, któremu postawiono zarzut kradzieży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.