Szwed spada z drugiego piętra hotelu w Patong, przeżywa obrażenia

Patong –

Szwed przeżył po tym, jak spadł z drugiego piętra hotelu w Patongu.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona, że ​​cudzoziemiec wypadł z hotelu zeszłej nocy (12 grudnia) na Sawatdirak Road w pobliżu skrzyżowania Sai Namyen.

Służby ratownicze i policja przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mężczyznę, którego później zidentyfikowano jako pana Bo Petera Svenssona, lat 64, obywatela Szwecji. Odniósł kilka obrażeń i został przewieziony do miejscowego szpitala.

Właścicielka hotelu, 52-letnia Supaphon Wachirawarkan, powiedziała policji, że Szwed zameldował się w hotelu na drugim piętrze tylko wczoraj, 12 grudnia. Pracownicy twierdzą, że był pijany. Potem pani Supaphon usłyszała, jak coś spada, zanim dowiedziała się, że to Szwed.

Policja nie znalazła śladów zamieszania w pokoju hotelowym pana Svenssona, jednak w pokoju znaleziono porozrzucane napoje alkoholowe. Na tym etapie policja uważa, że ​​był to wypadek.

Pan Svensson nie był w stanie podać swojej wersji wydarzeń z powodu odniesionych obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.