Złodzieje kradną prawie wszystko z domu w Patong po tym, jak właściciel wyjechał na rok

Patong, Phuket –

  Właściciel domu wrócił do swojego domu po roku, zanim odkrył, że prawie wszystko w środku zniknęło.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że pani Patchamon Chompanat złożyła doniesienie na policję, że złodzieje włamali się do jej domu. Zostawiła zamknięty dom, kiedy dwa lata temu wróciła do innej prowincji. Wróciła na krótko do domu w zeszłym roku, kiedy powiedziała, że ​​wszystko jest w porządku i ponownie wróciła do innej prowincji.

Dwa dni temu wróciła do domu, zanim okazało się, że złodzieje włamali się do jej domu. Złodzieje ukradli prawie wszystko, łącznie z drzwiami i szybami. Pani Patchamon ostrzegła społeczeństwo, aby regularnie sprawdzało swoje domy, jeśli ktoś opuścił je na dłuższy czas.

Policja Patong podobno bada kradzieże.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.