Złodzieje kradną prawie wszystko z domu w Patong po tym, jak właściciel wyjechał na rok

Patong, Phuket –

  Właściciel domu wrócił do swojego domu po roku, zanim odkrył, że prawie wszystko w środku zniknęło.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że pani Patchamon Chompanat złożyła doniesienie na policję, że złodzieje włamali się do jej domu. Zostawiła zamknięty dom, kiedy dwa lata temu wróciła do innej prowincji. Wróciła na krótko do domu w zeszłym roku, kiedy powiedziała, że ​​wszystko jest w porządku i ponownie wróciła do innej prowincji.

Dwa dni temu wróciła do domu, zanim okazało się, że złodzieje włamali się do jej domu. Złodzieje ukradli prawie wszystko, łącznie z drzwiami i szybami. Pani Patchamon ostrzegła społeczeństwo, aby regularnie sprawdzało swoje domy, jeśli ktoś opuścił je na dłuższy czas.

Policja Patong podobno bada kradzieże.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.