Koncert Wind Symphony na Przylądku Promthep – PHOTO TOUR

Phuket -

Koncert symfonii dętej pt.Symfonia o zachodzie słońca' odbył się o godz Przylądek Promthep w Rawai wczoraj, w poniedziałek (12 grudnia).

Koncert zorganizowało Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej z siedzibą w Phuket, gmina Rawai i Uniwersytet Kasetsart. Koncert otworzyli wiceadmirał Arpakorn Yookongkaew z Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii oraz burmistrz Rawai Aroon Solos.

W koncercie wzięło udział wielu Tajów i obcokrajowców.

Przylądek Promthep jest jednym z najważniejszych miejsc turystycznych na Phuket, dobrze znanym zarówno turystom z Tajlandii, jak iz zagranicy. Wiele osób lubi oglądać piękny zachód słońca w tym miejscu.

W niedzielę (11 grudnia brth), na Starym Mieście w Phuket odbył się koncert „The Discovery Land”.  

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.