Słynny rosyjski saksofonista jazzowy obecny na Jazz on the Beach w Karonie

Karon –

Igor Butman, słynny rosyjski saksofonista jazzowy, był obecny na „Jazz on the Beach” w Karon Beach zeszłej nocy (13 grudniath) z udziałem wielu obcokrajowców, zwłaszcza Rosjan.

Wydarzenie odbyło się nad jeziorem Nong Harn na plaży Karon i zostało otwarte przez gubernatora Phuket Naroong Woonciew oraz Sasiwata Wongsinsawata, Ambasadora Królestwa Tajlandii w Federacji Rosyjskiej w Moskwie. W koncercie wzięło udział wielu Tajów i obcokrajowców.

Gubernator Naroong powiedział Phuket Express: „Koncert ma na celu wsparcie turystyki, ponieważ rosyjscy turyści są obecnie numerem jeden wśród odwiedzających Phuket”.

W wydarzeniu wzięło udział wielu rosyjskich turystów, zauważa The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.