Policja twierdzi, że żaden z pracowników lokali rozrywkowych w Patongu nie uzyskał pozytywnego wyniku w walce z narkotykami

Patong –

Według policji żaden z pracowników lokali rozrywkowych w Patongu nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków podczas rozprawy.

Zeszłej nocy (13 grudnia) zespół urzędników szefa dystryktu Kathuth) przeprowadziła badanie moczu na obecność narkotyków wśród wielu pracowników miejsc rozrywki bez wcześniejszego powiadomienia.

Szef policji Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział Phuket Express: „Jest to część kampanii rozrywkowej, którą nazywamy „X-Ray”, aby powstrzymać nielegalne używanie i sprzedaż narkotyków”.

„Pracownicy z trzech lokali rozrywkowych zostali poddani badaniu moczu na obecność narkotyków, w sumie 85 pracowników, w tym 35 mężczyzn i 50 kobiet. Żaden z nich nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków”. stwierdził Sujin.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.