Policja twierdzi, że żaden z pracowników lokali rozrywkowych w Patongu nie uzyskał pozytywnego wyniku w walce z narkotykami

Patong –

Według policji żaden z pracowników lokali rozrywkowych w Patongu nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków podczas rozprawy.

Zeszłej nocy (13 grudnia) zespół urzędników szefa dystryktu Kathuth) przeprowadziła badanie moczu na obecność narkotyków wśród wielu pracowników miejsc rozrywki bez wcześniejszego powiadomienia.

Szef policji Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział Phuket Express: „Jest to część kampanii rozrywkowej, którą nazywamy „X-Ray”, aby powstrzymać nielegalne używanie i sprzedaż narkotyków”.

„Pracownicy z trzech lokali rozrywkowych zostali poddani badaniu moczu na obecność narkotyków, w sumie 85 pracowników, w tym 35 mężczyzn i 50 kobiet. Żaden z nich nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków”. stwierdził Sujin.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.