AKTUALIZACJA: Budowa Chalong do Patong Road jest ukończona w 80 procentach

Chalong, Patong –

Budowana droga zapasowa z Chalong do Patong jest obecnie ukończona w 80 procentach.

Nasza poprzednia historia:

Gubernator Phuket Narong Woonciew i przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Rewat Areerob 24 października dokonali przeglądu lokalnej drogi za świątynią Silsuparam w Chalong.

Teraz aktualizacja:

Pan Rewat powiedział Phuket Express: „Ta droga została zbudowana, aby zapobiec osunięciom ziemi w przyszłości i zapewnić inne możliwości podróżowania z Chalong do Patong”.

Dokładny termin oddania drogi nie został jednak podany.

Tymczasem oczekuje się, że prace remontowe na Patong Hill zostaną zakończone przed Nowym Rokiem, a minister transportu Tajlandii odwiedzi Phuket.

Nowa lokalna droga z Kathu do Patong została oficjalnie otwarta w Dzień Ojca, 5 grudnia 2022 r.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.