Bar piwny w Patong znaleziony bez legalnych licencji

Katu –

Bar piwny w Patong został znaleziony bez licencji po skargach zainteresowanych obywateli.

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express, że zeszłej nocy (14 grudnia) sprawdzili piwo barowe w Patongth) po złożeniu oficjalnych skarg, że niektóre bary otwierają się z głośną muzyką przeszkadzającą mieszkańcom.

Kierownik baru nie był w stanie przedstawić legalnej koncesji na prowadzenie baru oraz koncesji na sprzedaż alkoholu. Kierownik został zabrany na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych działań prawnych, ale nie został ujawniony prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.